MENTORYSTĖS PROGRAMA

Vienas šio klubo veiklos principų – mentorystės programa, paremta asmeniniu ryšiu tarp mentorės ir globotinės, trunkanti keletą savaičių arba pagal poreikį. Tai Lietuvoje analogų neturinti emocinė pagalba teikiama asmeninio kontakto metu. Mentorės tikslas – suteikti globotinei saugumo jausmą bei paramą, padėti nurimti ir išbūti su visomis emocijomis, jausmais ir išgyvenimais. Savanorės neteikia psichologinės ar kitokios su jos kompetencijomis nesusijusios pagalbos. Emocinė parama – aktyvus, empatiškas, palaikantis žmogaus išklausymas. Ją gali suteikti kiekvienas emociškai raštingas žmogus.

person in black long sleeve shirt holding babys feet
person in black long sleeve shirt holding babys feet

NORI TAPTI MENTORE?

Iniciatyvos NeVienos mentorystės programa paremta asmeniniu ryšiu, t.y. dviejų žmonių santykiu. Jos esmė - padėti pajusti, kad bet kuriame gyvenimo etape Esi Ne Viena. Pagrindinis šios iniciatyvos principas - dalintis patirtimi panašiuose išgyvenimuose padedant įveikti vieną ar kitą gyvenimo etapą.

Mentorės užduotys:

  • išklausyti, įsigilinti;

  • rasti problemą ir jos priežastį;

  • sudaryti veiksmų planą ir palaikyti proceso metu;

  • pagal kompetenciją suteikti arba nukreipti profesionaliai pagalbai.

Galite rinktis bendravimo formą (gyvai ar online), taip pat bendravimo dažnumą, tačiau Tavo užmegztas ryšys turėtų trukti ne mažiau nei 5 savaites.

Jeigu nori būti kažkam įkvėpimu, padėsiančiu grįžti į save, mes laukiame Tavo žinutės!

Mes įsipareigojame palaikyti mentorę, suteikti mokymus ir visokeriopą pagalbą.